Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wycieczki do Przemyśla i okolic. Przemyśl jest miastem bogatym w zabytki. Wśród najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów jest stare miasto z bogatą ofertą muzealną, kościołami, klasztorami, architekturą unikalną na skalę światową. Turystów przyciąga również Zamek, który góruje nad miastem oraz stok narciarski. Całą panoramę Przemyśla można zobaczyć ze wzgórza zwanego Kopcem Tatarskim.

Jeżeli zaplanowali Państwo pobyt dłuższy niż jednodniowy w naszym mieście, zachęcamy do zwiedzania okolic. Z nami można wybrać się na wycieczkę do Krasiczyna, zwiedzić forty Twierdzy Przemyśl oraz ogród botaniczny w Bolestraszycach.

Wycieczki, które oferuje nasze biuro to:

  • wycieczki dwu, trzy, cztero-godzinne
  • wycieczki jedno, dwu, trzy, czterodniowe

Ich rodzaje przede wszystkim to:

  • wycieczki po Przemyślu
  • wycieczki po Przemyślu i Twierdzy Przemyśl
  • wycieczki po Przemyślu i okolicznych miejscowościach

Planujemy wycieczki dla:

  • rodzin
  • turystów indywidualnych
  • seniorów
  • grup szkolnych

Nasze wycieczki różnią się w zależności od sezonu, pory dnia, święta, upodobań turystów, czasu zwiedzania, kosztów możliwych do pokrycia przez turystów. Dopasowujemy się do Państwa potrzeb i oczekiwań.

TRZEBA PAMIĘTAĆ, ŻE:

Opłaty są pobierane przez muzea, za wyjście na wieżę widokową, wieżę zegarową, wejście na teren Zamku Kazimierzowskiego, wejście na teren fortu, wyjazd kolejką krzesełkową, przejście podziemną trasą turystyczną etc.

Każdy obiekt umożliwia zwiedzanie w różne dni, w różnych godzinach. Zwiedzanie dłuższe obiektu z naszym przewodnikiem jest możliwe, proszę jednak pamiętać o dodatkowych kosztach z tym związanych. Cena zwiedzania zwiększy się wtedy w zależności od ilości wybranych obiektów, ilości uczestników wycieczki.

Jeżeli planują Państwo pobyt dłuższy w Przemyślu, zajmiemy się kompleksowym zaplanowaniem wypoczynku. Od noclegu w naszym mieście, po zwiedzanie i wyżywienie.

Zapraszamy do kontaktu i przedstawienie swoich planów turystycznych. Pomożemy zorganizować udany wypoczynek w Przemyślu. Tel: 16-733-21-09

Jeżeli nie wiedzą Państwo w jaki sposób skutecznie rozplanować zwiedzanie Przemyśla, tak aby zobaczyć jak najwięcej, zapraszamy do kontaktu.