🔴 LIVE
czwartek, 25 czerwca 2026 ⛅ 31°C
Popularne: Twierdza Przemyśl Forty Historia Ogłoszenia
🏰 Przemyślak

Samorządowcy z wizytą w Gminie Orły

Samorządowcy z wizytą w Gminie Orły

24 czerwca br. starosta przemyski Bożena Ryczan, wicestarosta Jan Janusz oraz radna Teresa Hałuszka wzięli udział w 45. posiedzeniu Rady Gminy Orły, które miało charakter uroczystej sesji absolutoryjnej. Podczas obrad podsumowano realizację budżetu gminy oraz oceniono efekty pracy samorządu. Autor artykułu składa gratulacje z powodu konstruktywnych obrad i życzy dalszych sukcesów na rzecz rozwoju społeczności gminy.

W dniu 24 czerwca br., Bożena Ryczan Starosta Przemyski, Jan Janusz Wicestarosta oraz Teresa Hałuszka Radna Powiatu Przemyskiego uczestniczyli w wyjątkowo ważnym, 45. posiedzeniu Rady Gminy Orły. Była to uroczysta sesja absolutoryjna.
​Sesja absolutoryjna to zawsze czas podsumowań, intensywnej pracy i oceny realizacji budżetu. Gratulujemy konstruktywnych obrad i życzymy dalszych sukcesów na rzecz rozwoju całej społeczności gminy!

Oprac.: A. Sosnowska

← Były trener OPTeam Energia Polska Resovia… Międzynarodowy Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar… →