Samorządowcy z wizytą w Gminie Orły
24 czerwca br. starosta przemyski Bożena Ryczan, wicestarosta Jan Janusz oraz radna Teresa Hałuszka wzięli udział w 45. posiedzeniu Rady Gminy Orły, które miało charakter uroczystej sesji absolutoryjnej. Podczas obrad podsumowano realizację budżetu gminy oraz oceniono efekty pracy samorządu. Autor artykułu składa gratulacje z powodu konstruktywnych obrad i życzy dalszych sukcesów na rzecz rozwoju społeczności gminy.
W dniu 24 czerwca br., Bożena Ryczan Starosta Przemyski, Jan Janusz Wicestarosta oraz Teresa Hałuszka Radna Powiatu Przemyskiego uczestniczyli w wyjątkowo ważnym, 45. posiedzeniu Rady Gminy Orły. Była to uroczysta sesja absolutoryjna.
Sesja absolutoryjna to zawsze czas podsumowań, intensywnej pracy i oceny realizacji budżetu. Gratulujemy konstruktywnych obrad i życzymy dalszych sukcesów na rzecz rozwoju całej społeczności gminy!
Oprac.: A. Sosnowska