Międzynarodowy Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla
W Przemyślu odbędzie się Międzynarodowy Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta, który zostanie rozegrany w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Borelowskiego 12. Wydarzenie promuje sportową rywalizację wśród młodzieży i integrację międzynarodową. Turniej ma charakter cykliczny i cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności.
Turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Borelowskiego 12 w Przemyślu.