X MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH – TWIERDZA PRZEMYŚL 2026
Trwają zapisy na X MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH – TWIERDZA PRZEMYŚL, które odbędą się w dniach 22-23 sierpnia 2026 roku. Organizatorami mistrzostw są Regiony Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji: Bieszczadzki SG i Przemyski oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG BiOSG.
W turnieju uczestniczyć mogą: funkcjonariusze i funkcjonariuszki służb mundurowych (pary męskie lub mieszane): Policji, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Państwowej Straży Pożarnej (w tym OSP), Straży Miejskiej, Straży Ochrony Kolei, Służby Leśnej, Służby Celno-Skarbowej, Inspekcji Transportu Drogowego i innych mundurowych. Weryfikacja uczestników na podstawie zgłoszenia oraz legitymacji służbowej.
W mistrzostwach udział biorą reprezentacje poszczególnych służb. Mogą brać w nich udział również drużyny na podstawie indywidualnych zgłoszeń. Pula nagród I-IV miejsce wynosi 10.000 zł. Turniej wpisany w kalendarz imprez PZPS.
Szczegóły w regulaminie oraz na plakacie:
– REGULAMIN X mistrzostwa 2026 V2
W dniu 15 sierpnia organizowany jest otwarty turniej w siatkówce plażowej o Puchar Prezydenta Przemyśla w dwóch kategoriach: kobiety i mężczyźni.
Szczegóły na plakacie.
Serdecznie zapraszamy